Un Gite Calme Au Coeur De La Nature
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 49 m² Un Gite Calme Au Coeur De La Nature Le Lamentin ligt op 3 km afstand van de Bellefontaine en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras.
Gasten Parcours Sante de Morne Cabri binnen ongeveer 10-minuten autorit vinden en het centrum van Le Lamentin binnen 20 minuten te voet bereiken. Het vakantiehuis is gesitueerd op 3,1 km afstand van de Distillerie la Favorite. Un Gite Calme Au Coeur De La Nature bevindt zich binnen ongeveer 15-minuten rijafstand van Eglise catholique de Saint-Joseph en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Gasten van de woning kunnen genieten van het uitzicht over de tuin. De 1-badkamer villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet.
De gesitueerde in Le Lamentin Un Gite Calme Au Coeur De La Nature heeft een complete keuken met voorzieningen, zoals een koelkast en een oven om zelf te koken. L'assiette de la Maugee biedt Franse gerechten aan en ligt op een korte afstand van de accommodatie. De luchthaven Fort De France ligt op 5 km van de villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Un Gite Calme Au Coeur De La Nature?
Gasten van Un Gite Calme Au Coeur De La Nature kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Fort De France van Un Gite Calme Au Coeur De La Nature?
Er is een 5 km afstand tussen Fort De France en Un Gite Calme Au Coeur De La Nature. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Un Gite Calme Au Coeur De La Nature te bezoeken?
Gasten van Un Gite Calme Au Coeur De La Nature kunnen eten in L'assiette de la Maugee restaurant, dat Franse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en een oven. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Un Gite Calme Au Coeur De La Nature?
Un Gite Calme Au Coeur De La Nature is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Gasten die in dit vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk de Bellefontaine en de Distillerie la Favorite bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.